Nowy numer 44/2020 Archiwum

Przygoda z tatą

Koncert Propaganda Dei, Indianie i symulator dachowania - rodzinny "Piknik z Tatą" z okazji Dnia Ojca odbędzie się w Lasku Bielańskim.

- Chcemy w ten sposób promować postawę zaangażowanego taty, który ma czas dla rodziny. Wielu współczesnych ojców ogranicza swoje ojcostwo do przynoszenia codziennie kasy do domu - wyjaśnia cel pikniku Marcin Królak z "Dobrego Miejsca", organizator wydarzenia.

Rodzinne świętowanie rozpocznie się 22 czerwca, w wigilię Dnia Ojca, o godz. 10 na placu przed kościołem bł. Edwarda Detkensa w Lasku Bielańskim. O godz. 11 zostanie odprawiona Msza św., podczas której ojcowie złożą uroczyste ślubowanie. Zaraz po niej na rodziny czeka wiele niespodzianek. - Największymi tegorocznymi atrakcjami będą występ zespołu reggae Propaganda Dei oraz symulator dachowania. Tradycyjnie będzie można obejrzeć spektakl "Jaś i Małgosia" ze specjalnie wyeksponowanym wątkiem ojcowskim, przejechać się bryczką i na kucyku, wziąć udział w zabawach Indian północnoamerykańskich i konkursach (np. długa narta, skoki w workach czy wyścig samochodzików solarnych). Co roku są "dmuchańce" dla najmłodszych - zapowiada M. Królak. 

Nie zabraknie także typowo męskich atrakcji. Tatusiowie wraz z dziećmi mogą spróbować swoich sił, ujeżdżając byka, można będzie zobaczyć z bliska policyjny radiowóz czy samochód straży pożarnej, a także dowiedzieć się, jak bezpiecznie przewozić swoje pociechy w aucie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama