Nowy numer 42/2020 Archiwum

Wieczór Chwały na Bemowie

Zawodowi muzycy z Warszawy i Krakowa, kwartet smyczkowy, niecodzienni soliści oraz młodzież tworząca chór festiwalowy. Oto, co czeka każdego, kto wybierze się w niedzielę na "Wieczór Chwały – Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej" w Parku Górczewska przy ul. Raginisa 1.

- To drugie takie spotkanie w Warszawie. Zaczęliśmy hucznie w zeszłym roku. Festiwal zgromadził prawie 2 tys. Młodzieży. To była wielka duchowa uczta muzyczna. To będzie po raz drugi niezwykłe przedsięwzięcie, tym bardziej, że będzie nas słuchać Warszawa, nie tylko Bemowo – tłumaczy jeden z organizatorów koncertu, ks. Rafał Szwajca.

Niezwykły koncert odbędzie się w niedzielę 22 czerwca o godz. 19 w Amfiteatrze przy Parku Górczewska na Bemowie (ul. Raginisa 1). Wstęp wolny.  Próby do koncertu odbywają się już od miesiąca. Każdy ćwiczy na „swoim podwórku”. Kraków w Krakowie, Warszawa w Warszawie. W sobotę i niedzielę wszyscy spotkają się na Bemowie, gdzie odbędzie się próba generalna. To będzie niecodzienne widowisko i profesjonalne brzmienie.

Czcijmy Jezusa - Wieczór Chwały Bemowo 2013
Totalne Uwielbienie
Wśród wykonawców: zespół WIARYGODNI (Sebastian Iwanowicz - kierownictwo muzyczne, gitara, kompozycje, Małgorzata Szarek - wokal, kompozycje, Grzegorz Urban - instrumenty klawiszowe, kompozycje, Tomasz Dworakowski - puzon, wokal, Mirosław Żabski - saksofony, Filip Mazur - trąbka, Krzysztof Kwiatkowski - perkusja, Micha Przybyła - gitara, Tomasz Majewski - instrumenty perkusyjne) oraz WIELKI CHÓR FESTIWALOWY pod dyrekcją Piotr Pałki (Chór Voce Angeli, Liturgiczna  schola dorosłych parafii Matki Bożej Królowej Aniołów, Dagmara Plasota – wokal, Marcin Jajkiewicz – wokal, ks. Rafał Szwajca CSMA – wokal, ks. Rafał Kamiński CSMA – konferansjer oraz Kwartet smyczkowy Dell'Arte). W programie również występ Dziecięcego Chóru „Bemolki”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama