Nowy numer 25/2018 Archiwum

Ks. Bashobora znowu na Pradze

Po rekolekcjach na Stadionie, charyzmatyk z Ugandy znów odwiedzi Warszawę. Tym razem kapłan odprawi Mszę św. w katedrze św. Floriana i w bazylice na Kawęczyńskiej. Wcześniej w praskim seminarium poprowadzi także rekolekcje dla kapłanów.

Dwudniowe "Dni Ewangelizacji” w diecezji warszawsko-praskiej odbędą się 15 i 16 sierpnia. W uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny o godz. 14 w praskiej katedrze kapłan z Ugandy odprawi Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.

Następnego dnia Eucharystia będzie sprawowana o godz. 12 w bazylice przy ul. Kawęczyńskiej. Poprzedzi ją konferencja wygłoszona przez ks. Bashoborę o godz. 10. Miesiąc wcześniej, 21-26 lipca w praskim seminarium duchowny wygłosi także rekolekcje dla kapłanów.

"Dni Ewangelizacji” to drugie spotkanie ks. Johnem Bashoborą z wiernymi na Pradze. 6 lipca ubiegłego roku na Stadionie Narodowym kapłan z Ugandy poprowadził charyzmatyczne rekolekcje.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma