Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Metra coraz więcej

ZTM zwiększa liczbę kursów metra w szczycie. Na podziemną kolejkę będziemy więc czekać krócej o... 15 sekund.

Choć są wakacje, po Warszawie podróżuje się niełatwo. - Ze względu na duże zainteresowanie korzystaniem z metra, mimo trwających wakacji, na wniosek Zarządu Transportu Miejskiego została zwiększona częstotliwość kursowania metra w godzinach porannego i popołudniowego szczytu - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.

Na tory, w godzinach szczytu, wyjeżdżają obecnie dwa dodatkowe pociągi. Dzięki temu częstotliwość wzrosła z 3,5 minuty do 3 minut i 15 sekund. "Tym samym podaż miejsc w podziemnej kolei wzrosła o 10 proc. w porównaniu do podaży oferowanej przy częstotliwości kursowania 3 minuty i 30 sekund" - czytamy w komunikacie ZTM.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma