Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Te rządy walczą z Kościołem

- Módlmy się Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji prof. Bogdana Chazana i wszystkich obrońców życia - powtarzano na pikiecie zorganizowanej na pl. Bankowym.

Około 50 osób wyraziło poparcie dla prof. Chazana pod urzędem miasta podczas manifestacji zorganizowanej przez Solidarnych 2010 i Krucjatę Różańcową. - Władze coraz bardziej opętane są żądzą mordu. To są rządy, które walczą z Bogiem, Kościołem i narodem - mówił Grzegorz Senatorski z Krucjaty Różańcowej.

Zebrani modlili się Koronką do Bożego Miłosierdzia oraz różańcem. Każdy z uczestników otrzymał treść prostego egzorcyzmu, wezwania św. Michała Archanioła. Można było wpisać się do księgi, która została wystawiona na placu i zaświadczyć, że modlił się egzorcyzmem.

Do zebranych dołączył ks. Stanisław Małkowski, który poprowadził modlitwę. Organizatorzy podkreślali, że pacjentka szpitala zgłosiła się w 24 tygodniu ciąży, a więc po okresie "gdy mogła zgodnie z prawem skorzystać z możliwości zabicia własnego dziecka".

- To nagonka na człowieka, który chce postępować zgodnie ze swoim sumieniem - mówili i modlili się za wszystkich lekarzy postępujących zgodnie z nauką Kościoła oraz za nawrócenie władz Warszawy.

Ci, którzy przyszli na pikietę, mieli ze sobą transparenty "Szpitale nie są od zabijania”, "Brońmy życia!” oraz duże zdjęcia prof. Dębskiego i prof. Wielgosia, którzy nie udzielili poparcia prof. Chazanowi. Każdy z uczestników miał ze sobą także różaniec.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma