Nowy numer 25/2018 Archiwum

Ekstremalne atrakcje

Pół kilometra lin, prędkość przekraczająca 60 km/h, przejazd około 50 metrów nad ziemią - to najnowsza atrakcja Stadionu Narodowego.

18 lipca wystartował projekt "Ekstremalnie Narodowy”, a jego pierwsza atrakcja to właśnie przejazd koleją tyrolską, zrealizowana przez Centrum Sportów Ekstremalnych 2Wieże, pod dachem Stadionu Narodowego. Ze względu na gabaryty stadionu, zjazd po skośnej linie, zdaniem organizatorów można zaliczyć do najdłuższych "tyrolek” w kraju.

- Jesteśmy przekonani, że będzie to bardzo ciekawe uzupełnienie naszej oferty i odpowiedź na oczekiwania tych, którzy wizytę na Narodowym chcą połączyć z wyjątkową i niezapomnianą przygodą - powiedział Mikołaj Piotrowski, rzecznik prasowy spółki PL.2012+, operatora Stadionu Narodowego.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma