GN 32/2018 Archiwum

Ulewa nad Warszawą

Burza, gradobicie, podtopienia. Intensywny deszcz utrudnił życie stolicy. Zalana Wisłostrada, woda na Dworcu Centralnym.

Nawałnica, która przetoczyła się po południu przez Warszawę, sparaliżowała ruch m.in. na Wisłostradzie w okolicach mostu Gdańskiego. Burza z gradobiciem, która rozpętała się po godz. 15, była tak intensywna, że studzienki nie nadążały z odbieraniem wody, powodując korki m.in. na Żoliborzu. Sytuacja unormowała się po godz. 18.

W samej stolicy strażacy przeprowadzili w sumie ok. 100 akcji. Część z nich polegała na usuwaniu połamanych przez wiatr drzew i wypompowywaniu wody z ulic. Najgorzej było w Śródmieściu, na Pradze Północ, Targówku i Żoliborzu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma