Nowy numer 3/2021 Archiwum

O. Bashobora znowu na Pradze

W uroczystość Wniebowzięcia NMP o. Bashobora odprawi Mszę św. w katedrze Św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika, następnego dnia w Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego na Kawęczyńskiej.

15 i 16 sierpnia na warszawskiej Pradze odbędą się "Dni Ewangelizacji z ojcem Johnem Bashoborą". Rok temu charyzmatyczny ksiądz z Ugandy poprowadził rekolekcje dla kilkudziesięciu tysięcy osób na Stadionie Narodowym.

- Jeżeli setki, a nawet tysiące ludzi gromadzi się, aby przeżyć wspólnotę Kół Żywego Różańca, to nie można się dziwić, że podobne rzesze zbierają się na spotkaniach, które mają charakter charyzmatyczny - zauważa biskup pomocniczy diecezji warszawsko-praskiej Marek Solarczyk.

Spotkanie w katedrze Św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika rozpocznie się 15 sierpnia o godz. 14 Mszą św., po której nastąpi modlitwa o uzdrowienie. 16 sierpnia, w bazylice Najświętszego Serca Jezusowego przy ulicy Kawęczyńskiej 53 o 9.30 o. Bashobora poprowadzi modlitwę uwielbienia oraz konferencję. Po Mszy św. koncelebrowanej o godz. 12 przez abp. Henryka Hosera, nastąpi modlitwa o uzdrowienie.

Spotkania z kapłanem z Ugandy będą miały charakter otwarty.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama