GN 32/2018 Archiwum

Będziecie prorokami!

- Młodzi, to jest wasz czas w Kościele. Macie misję - mówił ks. John Bashobora do kilku tysięcy osób zebranych w bazylice Najświętszego Serca Jezusowego. 16 sierpnia w świątyni przy ul. Kawęczyńskiej charyzmatyk z Ugandy w ramach dwudniowych "Dni Ewangelizacji" wygłosił konferencję oraz poprowadził modlitwę. Została odprawiona także Msza św., której przewodniczył abp Henryk Hoser.

Ks. Bashobora poprosił wiernych, by wyciągnęli ręce do Jezusa ukrytego w monstrancji i prosili Go o potrzebne łaski dla siebie i najbliższych   Ks. Bashobora poprosił wiernych, by wyciągnęli ręce do Jezusa ukrytego w monstrancji i prosili Go o potrzebne łaski dla siebie i najbliższych Agata Ślusarczyk /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma