Nowy numer 25/2018 Archiwum

PSL poprze Gronkiewicz-Waltz

Polskie Stronnictwo Ludowe poprze w wyborach prezydenckich w Warszawie dotychczasową prezydent stolicy i kandydatkę Platformy Obywatelskiej Hannę Gronkiewicz-Waltz.

- Jesteśmy przekonani, że jest to najlepsza kandydatka. Dotychczasowe kadencje pani prezydent to czas trudny, ale pełen dobrych efektów, dobrych osiągnięć, dlatego też, jako PSL, będziemy tę kandydaturę wspierali - zadeklarował w Sejmie Adam Struzik, marszałek Mazowsza.

- Mamy dobre przykłady we współpracy PSL i PO na poziomie europejskim. Obie formacje są członkami europejskiej Partii Ludowej, największej frakcji Parlamentu Europejskiego. Dzięki temu, że PO zdobyła 19 mandatów, a PSL - 4, w istocie Partia Ludowa wygrała w Polsce wybory do PE. Chcemy to teraz przenieść na poziom samorządów -  tłumaczył A. Struzik.

Wybory samorządowe odbędą się 16 listopada.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma