Nowy numer 4/2021 Archiwum

Jak głosić Ewangelię?

Na to i inne pytania odpowie ks. Peter Hocken, gość rozpoczynającego się 27 września cyklu "Konferencje Wiary”.

Zakon Orionistów oraz Apostolski Ruch Wiary rozpoczynają cykl spotkań pod hasłem "Konferencje Wiary”. Głównymi tematami konferencji głoszonych zarówno przez osoby duchowne jak i świeckie będą: odnowa w Kościele katolickim w duchu soboru i nauczania papieża Franciszka, rola Ducha św. w życiu Kościoła oraz każdego wierzącego, charyzmaty Ducha św. oraz przywództwo - cechy lidera w Kościele.

- Pragniemy w ten sposób wesprzeć rozwijające się w Polsce dzieło Nowej Ewangelizacji, gromadząc duszpasterzy wspólnot i liderów świeckich podczas budujących wykładów, paneli dyskusyjnych oraz wspólnej modlitwy i uwielbienia - mówi Jacek Weigl, lider Wspólnoty Chefsiba.

Gościem pierwszego spotkania, które odbędzie się 27 września w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego (al. KEN 101) będzie ceniony teolog, wykładowca i specjalista od historii odnowy Kościoła - ks. Peter Hocken.

W śród mówców, którzy potwierdzili swoją obecność na kolejnych konferencjach znajdą się m.in.: Ralph Martin, Charles Whitehead i Ulf Ekman.

Konferencje będą odbywać się raz na dwa miesiące i potrawa od 9.30 do 17. Koszt uczestnictwa - 35 zł (w cenie poczęstunek i materiały). Więcej informacji oraz zapisy na stronie: www.ruchwiary.pl >>

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama