GN 48/2020 Archiwum

Z czym do wyborców?

Tłumacząc wybór hasła, prezydent Warszawy powiedziała, że przez 8 lat sprawowania funkcji prezydenta Warszawy starała się "widzieć miasto oczami mieszkańców".

Wszyscy tworzymy Warszawę - to hasło, z jakim do jesiennych wyborów pójdzie Hanna Gronkiewicz-Waltz. Tłumacząc wybór hasła, prezydent Warszawy powiedziała, że przez 8 lat sprawowania funkcji prezydenta Warszawy starała się "widzieć miasto oczami mieszkańców".

- Siłą Warszawy są jej mieszkańcy - mówiła. Wymieniła w tym kontekście m.in. bardzo duży udział warszawiaków w budżecie partycypacyjnym, komisje dialogu społecznego, debaty o bezpieczeństwie w mieście.

Pytana, ile kadencji chciałaby pełnić władzę, odpowiedziała, że myślała o 12 latach. Oznaczałoby to, że Gronkiewicz-Waltz walczy o swoją ostatnią kadencję na fotelu prezydenta Warszawy.

Jednocześnie zaprezentowano 4 wersje bilbordów - na każdym z nich jest wizerunek Hanny Gronkiewicz-Waltz i hasło, jednak na poszczególnych plakatach zdanie to jest inaczej zakończone. Na pierwszym hasło brzmi: "Wszyscy tworzymy Warszawę nowoczesną", na kolejnych: dostępną, przyjazną, wygodną.

Wybory samorządowe odbędą się 16 listopada.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama