GN 48/2020 Archiwum

Zagrają po Bożemu

Ostatnia prosta dzieli nas od najciekawszego jesiennego festiwalu w Polsce. W sobotę i niedzielę (18 i 19 października) na scenie Dobrego Miejsca w Warszawie zobaczymy pierwszą ligę muzyki chrześcijańskiej. Pojawi się też wyjątkowy projekt uwielbieniowy złożony z muzyków StronyB, TGD, Mimi Manu oraz El Camino.

Już w najbliższą sobotę i niedzielę na Bielanach pojawią się magda.lena frączek (Debiut 2011, Feniks 2014), Frenchman, Zespół 33 (najlepsza płyta uwielbieniowa 2013) oraz Zetaigreka / Wyrwani z niewoli.

Sobotni koncert uwiebienia poprowadzi projekt złożony z muzyków StronyB, TGD oraz El Camino.

- W tym składzie nie uwielbialiśmy Pana Boga, więc będzie to nasz debiut - mówi Klaudia Grabek (stronaB), która podjęła się zebrania muzyków różnych formacji specjalnie na tę okazję.

Organizatorzy deklarują, że wybrali to co najciekawsze w muzyce z dobrym przesłaniem i spodziewają się kilkuset osób na każdym z koncertów. 4.Festiwal Chrześcijańskie Granie będzie mieszanką hip-hopu oraz uwielbienia. Nie zabraknie gwiazd takich jak Frenchman czy też magda.lena frączek, która odbierze nagrodę Dobrego Miejsca oraz Chrześcijańskiego Grania - Złoty Krążek 2014 za największą sprzedaż płyt. Pojawi się też Zespół 33, który zdaniem wielu osób wydał najlepszą płytę uwielbieniową zeszłego roku. Grają w nim muzycy z wieloletnim doświadczeniem, związani m.in. z TGD.

Festiwal Chrześcijańskie Granie - przyjdź! (18/19 października 2014)
Chrześcijańskie Granie
Stronę bitu i mikrofonu trzymać będzie Frenchman, znany i ceniony raper, producent oraz DJ.

- Ma swój charakterystyczny styl, a wydany mini-album “Rachunek sumienia” to niesamowita podróż w głąb siebie na spotkanie ze Stwórcą. A wszystko to na podkładzie bitów ze starych gospelowych pieśni. Współpracował m.in. z Mariką, Jamalem oraz Medium Bass Trinity, a gościnnie na płytach Arkadio, Abradab, HIFI Bandy. Będzie można go posłuchać w sobotę. Drugim hip-hopowym składem będzie Zetaigreka / Wyrwani z Niewoli, którzy bezkompromisowo głoszą zmartwychwstanie po całej Polsce. Zagrają w niedzielę przed magda.leną frączek - tłumaczy organizator festiwalu Michał Guzek.

Bilety na pierwszy i drugi dzień 4. Festiwalu Chrześcijańskie Granie można jeszcze kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl albo w ich sklepie stacjonarnym (ul. Dewajtis 3, Warszawa, Las Bielański, wejście B) - ceny 20 zł (sobota) / 15 zł (niedziela) w przedsprzedaży. Dzieci do lat 5 wchodzą za darmo. Jest też specjalna oferta dla grup (powyżej 15 osób).

Program festiwalu:

SOBOTA - 18 października 2014
18.00 - Zespół 33
19.00 - Frenchman
20.00 - Koncert Uwielbienia - prowadzą muzycy TGD, StronyB, Mimi Manu, El Camino
Zakończenie planowane na 21.15

NIEDZIELA - 19 października 2014
18.00 - Zetaigreka / Wyrwani z Niewoli
18.45 - MAGDA.LENA FRĄCZEK - wręczenie Złotego Krążka 2014
Zakończenie planowane o 20.15

Więcej na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama