GN 48/2020 Archiwum

Wipler na prezydenta stolicy

Codziennie będę przedstawiał jeden z 21 postulatów dla Warszawy - zapowiada Przemysław Wipler, kandydat Nowej Prawicy Janusza Korwina-Mikkego na prezydenta stolicy. Jego hasło brzmi: "Gospodarna Warszawa".

- Wystawiamy w wyborach w Warszawie ponad 500 kandydatów. To mocna drużyna złożona m.in. z przedsiębiorców i wykładowców uczelni. Naszym hasłem jest "Gospodarna Warszawa" - mówił przed warszawskim ratuszem Przemysław Wipler. To on, a nie Jacek Wilk, będzie kandydatem Kongresu Nowej Prawicy na prezydenta stolicy.

- Komitet Nowej Prawicy jest alternatywą dla Platformy Obywatelskiej, Prawa i Sprawiedliwości, Sojuszu Lewicy Demokratycznej i pseudoobywatelskich komitetów, które udają że są bezpartyjne, a faktycznie składają sie z uciekinierów z dużych partii. Zmiana dotycząca kandydata na prezydenta Warszawy podjęta została wczoraj. W tych wyborach decydujące znaczenie ma rozpoznawalne nazwisko. Kolega Wilk jest znakomitym mówcą i świetnym członkiem partii, jednak w ciągu miesiąca nie jesteśmy w stanie wypromować jego nazwiska tak, żeby było znane każdemu warszawiakowi. A nazwisko Wipler jest znane - zachwalał prezes Nowej Prawicy Janusz Korwin-Mikke.

Przemysław Wipler zapowiedział, że każdego dnia do wyborów będzie przedstawiał jeden postulat dla stolicy. - Gospodarna Warszawa zostawia więcej pieniędzy w kieszeniach obywateli, ceni ich czas i pracę, podejmuje inwestycje szybkie i efektywne. I będzie miała połowę urzędników - zapowiada Przemysław Wipler.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama