Nowy numer 8/2019 Archiwum

Wiata, która zmieni Warszawę?

Na rondzie Daszyńskiego z pompą odsłonięto... wiatę. - To przełomowy moment dla miasta - cieszy się wiceprezydent Jacek Wojciechowicz.

Na rondzie Daszyńskiego zaprezentowano pierwszą z 1580 nowoczesnych wiat przystankowych.

- To przełomowy moment dla naszego miasta. Już wkrótce, dzięki współpracy ze spółką AMS SA, mieszkańcy będą mogli korzystać z 1580 nowych wiat przystankowych - mówił, odsłaniając tzw. miejski mebel, wiceprezydent Jacek Wojciechowicz.

To największe tego typu przedsięwzięcie w naszym kraju, dorównujące rozmachem największym europejskim metropoliom. Żadne polskie miasto nie dysponuje porównywalnym systemem – powiedział Marek Kuzaka, prezes AMS SA.

Zgodnie z umową AMS SA w ramach koncesji, w formule partnerstwa publiczno-prywatnego, w ciągu trzech lat wybuduje 1580 nowoczesnych przystanków, przyjaznych dla podróżujących. Zostaną wyposażone w Wi-Fi, technologię Near Field Communication (NFC) oraz kody QR. A dzięki bramce gateams.com, pasażerowie będą mogli zaplanować podróż, zapoznać się z informacjami o mieście lub pobrać darmowe treści - ciekawe artykuły lub utwory muzyczne.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL