Nowy numer 42/2019 Archiwum

Idą wszyscy święci

W stolicy po raz drugi odbędzie się Pochód Wszystkich Świętych - Holywins. - Zapraszamy do udziału całe rodziny - zachęcają organizatorzy.

Pochód wyruszy 31 października o godz. 18 spod pomnika Kopernika na Krakowskim Przedmieściu. "Święci” z różnych epok maszerować będą w towarzystwie aniołów na szczudłach, przy akompaniamencie bębniarzy oraz innych instrumentów.

- Chcemy pokazać radosny aspekt świętowania ze Wszystkimi Świętymi. Jest to także alternatywa dla Halloween. Dlatego zapraszamy wszystkich, szczególnie całe rodziny do przebierania się za swoich ulubionych świętych i wyruszenia z nami w tę radosną i kolorową paradę - mówią organizatorzy, wspólnota Emmanuel.

Radosny pochód dotrze do archikatedry, gdzie o godz. 19 zostanie odprawiona Msza św.

Pochód Wszystkich Świętych - Holywins odbywa się w stolicy po raz drugi. Jego organizatorami są wspólnota Emmanuel oraz inne wspólnoty i organizacje działające w Kościele.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL