Nowy numer 28/2018 Archiwum

Prawie pełne wyniki

Po podliczeniu 92,78 proc. protokołów w Warszawie, zwyciężyła H. Gronkiewicz-Waltz - 47,16 proc. Drugie miejsce zajął J. Sasin - 27,75 proc.

Ogłoszone przez PKW w poniedziałek o godz. 22, najnowsze dane dotyczące wyników wyborów samorządowych w stolicy potwierdzają to, co pokazały sondażowe wyniki exit poll. Bardzo zbliżone są nawet dokładne wyniki procentowe, jakie uzyskali poszczególni kandydaci na prezydenta stolicy.

Trzecią polityczną siłą w Warszawie okazał się Piotr Guział. Burmistrz Ursynowa - według informacji PKW - uzyskał 8,57 proc. głosów. 

Członkowie PKW zapowiadają, że pełną informację o wynikach wyborów samorządowych poznamy we wtorek wieczorem. 

 

 

 

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma