Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Debata jednak w sobotę

Hanna Gronkiewicz-Waltz zaprasza Jacka Sasina na debatę o przyszłości Warszawy. Jacek Sasin domagał się trzech debat. Prawdopodobnie odbędzie się tylko jedna - w najbliższą sobotę.

- Mieszkańcy zdecydowali, że wybiorą swojego prezydenta w drugiej turze wyborów. Szanuję ich decyzję - mówi H. Gronkiewicz-Waltz i zaprasza J. Sasina z PiS na przedwyborczą debatę.

- Uważam, że mieszkańcy zasługują na głęboką dyskusję merytoryczną o przyszłości Warszawy. Proponuję Jackowi Sasinowi w najbliższy piątek debatę, która - mam nadzieję - będzie miała charakter merytoryczny, rzetelny i spokojny - podkreśla prezydent Warszawy.

H. Gronkiewicz-Waltz zakreśla również temat spotkania z J. Sasinem: - Zapraszam go na debatę o przyszłości Warszawy i jej miejscu w Europie w związku z przyszłą perspektywą budżetową i sposobem wykorzystania funduszy europejskich.

Jacek Sasin domaga się trzech debat. Sztab Hanny Gronkiewicz-Waltz zgodził się jednak na tylko jedną. Prawdopodobnie odbędzie się w sobotę o godz. 18.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma