Nowy numer 33/2018 Archiwum

Co one z tego mają?

Spotkanie autorskie z dziennikarką "Gościa Niedzielnego", a przede wszystkim matką piątki dzieci Agatą Puścikowską, współautorką książki “I co z tego MAMY?”, która wraz z drugą autorką dzieli się swoimi doświadczeniami jako matki i żony, a także tym, jak łączy te podstawowe role z pracą zawodową.

- Do wielodzietności nie można namawiać. Namawiać można na kupno chomika. To zbyt poważna sprawa. To musi być wspólna decyzja rodziców. Ojca i matki. To nie jest zadanie na jedną osobę - mówią.

Inicjatywa Rodziców Mamydzieci zaprasza 30 listopada (niedziela) na spotkanie z autorkami książki "I co z tego MAMY" - aktorką Dominiką Figurską oraz dziennikarką Agatą Puścikowską. Łączy je wiele: są przyjaciółkami, żonami, mamami pięciorga dzieci, pracują zawodowo i wspólnie napisały książkę, w której dzielą się swoimi doświadczeniami.

Po spotkaniu będzie czas na zadawanie pytań oraz będzie można, w cenie promocyjnej, zakupić powyższą pozycję, a także domowe ciacho i pyszną kawę.

Spotkanie odbędzie się w księgarnio-kawiarni "Niebo w mieście" przy ul. Bazarowej 1 w Otwocku o godzinie 17. Wstęp wolny.
 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma