GN 28/2018 Archiwum

Utrudnienia na Bielanach

Zachodnia jezdnia ul. ks. J. Popiełuszki na odcinku pomiędzy ul. P. Gojawiczyńskiej a ul. Z. Krasińskiego będzie zamknięta przez trzy miesiące z powodu budowy kolektora ściekowego. Kierowcy narzekają na utrudnienia.

Zamknięta dla ruchu została zachodnia jezdnia ul. ks. J. Popiełuszki na odcinku pomiędzy ul. P. Gojawiczyńskiej a ul. Z. Krasińskiego, czyli jezdnia prowadząca w kierunku pl. Grunwaldzkiego. Na skrzyżowaniu ulic J. Słowackiego i ks. J. Popiełuszki nie ma wjazdu z ulic Potockiej i Gdańskiej w ul. ks. J. Popiełuszki; natomiast jadący ul. J. Słowackiego (od strony Trasy Armii Krajowej) mogą skręcić w ul. ks. J. Popiełuszki, ale dojechać tylko do ul. P. Gojawiczyńskiej. Objazd zamkniętego odcinka został poprowadzony ulicami: J. Słowackiego – pl. T.W. Wilsona – Z. Krasińskiego. Prace potrwają ok. 3 miesięcy. Tramwaje będą kursowały normalnie.

Utrudnienia związane są z budową komór i kolektora Burakowskiego bis. Kolektor ściekowy o średnicy 3 m i długości ponad 3 km powstaje pod wschodnią jezdnią ul. Marymonckiej na odcinku od ul. S. Żeromskiego do komory w rejonie Mostu M. Skłodowskiej-Curie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma