Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Życzymy Miłości

Boże Narodzenie to właściwie święto wielkiej tęsknoty Boga za człowiekiem. Przychodzi do nas, bo nas bardzo kocha. Życzymy więc naszym Czytelnikom nieustannego doświadczania tej Miłości. Na te święta i na cały 2015 rok.

"Bóg się rodzi, moc truchleje"...

Ale właściwie dlaczego truchleć? Dlatego, że przychodzi Ktoś, kto ukochał nas miłością nieskończoną? Z okazji Bożego Narodzenia naszym Czytelnikom życzymy dziecięcego rzucania się w objęcia tej Bożej tęsknoty, nie tylko w te święta, ale w każdej minucie nadchodzącego roku. Niech Bóg, który nie zna granic, bezgranicznie obdarza wszystkich nieskończonymi łaskami.

Redakcja "Gościa Warszawskiego"

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma