Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Rock na pomoc

Pionierzy chrześcijańskiej sceny rockowej zagrają dla warszawskiej Caritas.

Na wsparcie programu pomocy dzieciom „Skrzydła” zostaną przekazane wpływy z koncertu „Ro(c)k Caritas”. W stołecznym klubie Palladium dla Caritas Archidiecezji Warszawskiej zagrają pionierzy chrześcijańskiej sceny rockowej w Polsce, legendarne już zespoły: Armia i 2Tm2,3. Dziś rusza sprzedaż biletów na ten koncert.Koncert „Ro(c)k Caritas” będzie z pewnością dla wielu miłośników mocnego, chrześcijańskiego brzmienia sentymentalną podróżą w czasie, zwłaszcza dla tych, którzy pamiętają słynne występy obu kapel na festiwalu „Song of Songs” w Toruniu – uważa Bartek Pulcyn z Caritas Archidiecezji Warszawskiej. Zarazem przypomina, że artyści nie przestają być aktywni na rynku muzycznym, angażując się w kolejne przedsięwzięcia, takie jak Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers, Morowe panny, Panny wyklęte czy Arka Noego.

Koncert odbędzie się 3 lutego o godz. 19 w stołecznym klubie Palladium przy ul. Złotej 9. Bilety można nabyć w biurze Caritas Archidiecezji Warszawskiej lub przez internet. Zamówienia można składać na e-mail: rock@caritas.pl. Cena jednego biletu to 20 zł. Wpływy z koncertu zasilą długoterminowy program pomocy dzieciom „Skrzydła”. Wsparcie akcji możliwe jest również poprzez jednorazowe wpłaty do tzw. „Skarbonki Skrzydeł”, dokonując przelewu na konto Caritas lub wysyłając charytatywnego SMS-a.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma