Nowy numer 24/2018 Archiwum

Jezus na Stadionie. Ruszyły zapisy

Ks. John Bashobora po raz kolejny poprowadzi rekolekcje na Stadionie Narodowym. Tym razem hasłem spotkania będą słowa "Przychodzę, aby dać ci życie w obfitości”.

Modlitwa, uwielbienie i doświadczenie mocy Ducha Świętego. 18 lipca 2015 r. na Stadionie Narodowym odbędzie się druga edycja rekolekcji "Jezus na Stadionie”.

Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem: "Przychodzę, aby dać ci życie w obfitości” (por. J 10,10) i poświęcone będzie przyjęciu obdarowania, jakie do naszego życia przynosi Jezus.

Konferencje wygłosi charyzmatyczny kapłan z Ugandy, ks. John Bashobora. W planie jest także modlitwa różańcowa, Koronka do Bożego Miłosierdzia, Msza św. oraz adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie.

Na stronie www.jezusnastadionie.pl można zamawiać wejściówki - bilet normalny 50 zł, bilet ulgowy 25 zł. Od momentu uruchomienia zapisów wykupiono już 1870 sztuk, organizatorzy przygotowali 55 tys. miejsc. Poszukiwani są także wolontariusze do obsługi wydarzenia.

Pierwsze rekolekcje Jezus na Stadionie odbyły się 6 lipca 2013 r. W modlitewnym spotkaniu, które poprowadził ks. John Bashobora, wzięło udział dwóch biskupów, ponad pięciuset kapłanów z Polski i z zagranicy oraz prawie 60 tys. wiernych. Uczestnikom spotkania posługiwało 300 wolontariuszy, 20 egzorcystów i ponad 150-osobowy chór. Kapłani wysłuchali tysięcy spowiedzi i odbyli setki duchowych rozmów. W dwóch miejscach na sportowym obiekcie cały dzień trwała adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Plan rekolekcji:

8.00 - Wejście na stadion
9.00 - Rozpoczęcie i Różaniec
9.30 - Uwielbienie
10.00 - Konferencja I - o. John Bashobora
11.30 - Przerwa na kawę
12.00 - Konferencja II - o. John Bashobora
13.30 - Przerwa na obiad
15.00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia i uwielbienie
15.30 - Konferencja III - o. John Bashobora
17.00 - Przygotowanie do Eucharystii
17.30 - Eucharystia
19.30 - Przerwa na kolację
20.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie - o. John Bashobora
22.00 - Zakończenie
 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma