Nowy numer 25/2018 Archiwum

Powiało grozą

W nocy mazowieccy strażacy przyjęli 500 zgłoszeń uszkodzeń wywołanych silnym wiatrem. W samej Warszawie - ok. 50. Z gmachu Hipoteki w al. Solidarności zerwało 200 metrów dachu.

Ponad 500 razy interweniowali tej nocy strażacy z powodu uszkodzeń, powalonych drzew i konarów na drogach Mazowsza. Najwięcej akcji przeprowadzili w Warszawie, gdzie m.in. wiatr zerwał 200 metrów kwadratowych dachu Hipoteki w al. Solidarności. W nocy Zarząd Transportu Miejskiego informował, że w związku z uszkodzeniem sieci trakcyjnej zablokowany był przejazd w obu kierunkach tramwajów linii 4, 13, 20, 23 i 26. W powiecie piaseczyńskim strażacy interweniowali 31 razy, w grodziskim - 28. Silny wiatr w porywach do 75 km towarzyszy wysokim jak na styczeń temperaturom. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma