Nowy numer 3/2019 Archiwum

Świętość do wzięcia

Charyzmatyk – to mniej znana twarz o. Joachima Badeniego.

O. Joachim Badeni miał ogromny osobisty urok. Ludzie lgnęli do niego nie tylko ze względu na jego czarującą osobowość, ale przede wszystkim, by zaczerpnąć ze źródła Chrystusowego Ducha, które w nim biło.

Książka "Portret” autorstwa Agaty Adaszyńskiej-Blachy to zbiór wspomnień, które ukazują mniej znane oblicze krakowskiego dominikanina - charyzmatyka, jednego z duchowych liderów rodzącej się w Polsce Odnowy w Duchu Świętym.

- On w kilku słowach potrafił sprowadzić Boga na ziemię - wspominają go przyjaciele, wymieniając także liczne proroctwa, uzdrowienia, które doświadczyli za jego przyczyną, a przede wszystkim nowe spojrzenie na modlitwę i relację z Bogiem.

Dla Czytelników warszawskiego „Gościa”, mamy do rozdania dwie książki. Rozlosujemy je wśród osób, które do 3 marca na adres warszawa@gosc.pl wyślą e-mail wraz z tytułem książki i danymi potrzebnymi do wysyłki.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy