GN 32/2018 Archiwum

Zobacz morskie potwory w 3D

Na Stadionie Narodowym ruszyło Oceanarium z prehistorycznymi mieszkańcami wód. Dla naszych warszawskich Czytelników mamy 5 rodzinnych zaproszeń.

Na Stadionie Narodowym ruszyło… oceanarium. Z wykorzystaniem najnowszych technologii 3D i we współpracy z paleontologami udało się zrekonstruować najciekawsze prehistoryczne stworzenia wodne, które żyły w głębinach oceanu od ok. 350 milionów do 1,5 miliona lat temu. W Oceanarium można obejrzeć m.in. megalodona, plezjozaura, dunkleosteusa, czy szonizaury. Wszystkie pływające w Oceanarium gady, ryby i ssaki prehistoryczne prezentowane są w swoich naturalnych wymiarach. Za konsultację naukową przy stworzeniu obiektu odpowiedzialny jest prof. Michał Ginter z Katedry Paleontologii Wydziału Geologii Podstawowej UW. Oceanarium czynne jest 7 dni w tygodniu, w godzinach 10-21. Dostępne są bilety indywidualne, rodzinne oraz grupowe w cenach od 16 do 20 zł od osoby. Dla naszych Czytelników mamy 5 rodzinnych zaproszeń. Wystarczy polubić nasz profil na Facebooku oraz dać nam o tym znać mailem: warszawa@gosc.pl, odpowiadając na pytanie: przy jakiej ulicy mieści się warszawska redakcja "Gościa"? Zaproszeniami nagrodzimy pierwsze, piąte, dziesiąte, dwudzieste i  trzydzieste zgłoszenie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma