Nowy numer 25/2018 Archiwum

Stolica znowu będzie uwielbiać

16 kwietnia w Kościele Najświętszego Zbawiciela zbiorą się muzycy z warszawskich zespołów i wspólnot, aby razem uwielbiać Boga.

– Wielu muzyków i zespołów działających na terenie naszego miasta ma w sercu gorące pragnienie uwielbienia Boga. Wyraz temu dają liczne akcje ewangelizacyjne, koncerty i uwielbienia prowadzone w różnych Kościołach. A gdyby tak połączyć siły i wspólnie w jednym Duchu uwielbiać Ojca i adorować Jezusa w Najświętszym Sakramencie? –pyta Adrianna Godurowska z Ewangelizacyjnego Projektu Artystycznego.

„Uwielbienie Warszawy” jest inicjatywą, która ma na celu połączenie warszawskich wspólnot, ruchów i zespołów, by razem modlić się i wielbić Pana Boga. Pierwsze „Uwielbienie Warszawy” odbyło się 3 kwietnia 2014 roku. Włączyły się w nie wspólnoty z akademickiego kościoła św. Anny, z kościoła św. Stanisława Kostki na Żoliborzu, z Łomianek, wspólnota „Abba” z kościoła na Saskiej Kępie i grupa muzyczna „OCDC” działająca przy kościele oo. pallotynów na Skaryszewskiej. Swoim świadectwem dzielił się Darek Malejonek z Maleo Reggae Rockers.

Uwielbienie Warszawy, cz. 2
Profetopl

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcieliby pomóc w organizacji "Uwielbienia Warszawy": wokalistów, instrumentalistów i każdego, kto pragnie współtworzyć to dzieło np. przez pomoc w rozdawaniu ulotek.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 10 marca (wtorek) o godzinie 19.30 przy Kościele Najświętszego Zbawiciela (ul.Marszałkowska 37) - wejście od strony plebani (od ul. Mokotowskiej). Pytania można kierować na adres: adagodurowska@gmail.com.

Partnerami wydarzenia są: Stowarzyszenie Wydawców Katolickich (www.swk.pl), Chrześcijańskie Granie - sklep i serwis z muzyką oraz warszawskie Biuro Światowych Dni Młodzieży 2016.

 

« 1 »

Zobacz także

  • Komandor
    06.03.2015 18:13
    Po co uwielbiać Boga Wszechmogącego? Przecież On chyba tego nie potrzebuje. I to przez jakieś śpiewy, podnoszenie rąk? Dziecinada. Żyć zwyczajnie, dobrze, a nie wymyślać ciągle jakieś uzasadnienia bardziej lub mniej absurdalne.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma