Nowy numer 33/2018 Archiwum

Pac-Man wokół Pałacu Kultury

Google Maps udostępniło nową funkcję w swoich mapach. Utkniemy na godziny, bo od teraz na wielu ulicach można pograć w starego dobrego Pac-Mana. W sam raz na 1 kwietnia.

- W ciągu ostatnich lat wielokrotnie aktualizowaliśmy Mapy Google, by były dokładniejsze i bardziej przydatne. Cały ten czas ciężko pracowaliśmy, by dostarczyć Wam jak najlepsze odwzorowanie świata, który nas otacza. Dzisiaj prezentujemy jednak naszą najbardziej ambitną z dotychczasowych aktualizacji: PAC-Mapy - informuje Google Polska.

Wystarczy wybrać dowolną mapę, a następnie kliknąć na okienko z kultowym żółtym stworkiem pożerającym kropki, losowo pokazujące się owoce i duszki. Starczy na długie godziny zabawy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma