Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zobacz także

 • Tadeusz_25
  10.05.2015 22:46
  Prezydent zauważył, że konieczne jest "intensywne działanie na rzecz przywrócenia wiary w polską demokrację, w Polskę obywatelską". Kpi z nas czy ma nas za idiotów? Dlatego, że za mało osób głosowało na niego stracił wiarę w polską demokrację? Miliony podpisów pod inicjatywami obywatelskimi wraz ze swymi towarzyszami i towarzyszkami z PO wrzucał do kosza, a teraz chce przywracać "Polskę obywatelską". Przecież sam ją dusił! Ale jak się pragnie władzy dla samej władzy, to wszystko jest jasne. Ot, taki współczesny nadwiślański Herod lub Neron jak kto woli...
  doceń 3
 • Jan58
  11.05.2015 08:10
  To poważne ostrzeżenie - to znak, że tacy panowie i ich ugrupowania winny odejść. Dość wyrządzili szkód narodowi i państwu. Ich polityka wewnetrzna i zewnętrzna okazała sie być aspołeczną, wyzutą z wszelkich moralnych zasad, dyktowana pod układ zniewalania, wyszydzania tych od , których dostali mandat zaufania aby w imieniu suwerena jakim jest naród sprawować rządy. Skorumpowani i niełuchający narodu, sprzeciwiajacy się jego woli oras arogancja tej władzy wskazuje , że najwyższy czas aby oddać władzę i odejść. Nie należy straszyć tym czy innym ugrupowanie bo już sami POkazali co potrafią i jak "KORYTO" i "WŁADZA" nie SŁUŻBA NARODOWI deprawuje i zaczyna przeradzać się we władzę totalitarną.
  POLSKO OBUDX SIĘ _ NIE DAJ ABY NAS NA SPRZEDALI DO RESZTY. To jest jedyny sposób na uraatowanie czego kolwiek abysmy mogli istnieć.
  doceń 3
 • MacBlacker
  14.05.2015 05:18
  Polska "nowoczesna" v's Polska "moherowa"
  Kościół "krakowski" v's Kościół "toruński"
  "Racjonalni" kontra "oszołomy"
  Gnoje z obozu władzy znów "łacza a nie dziela"
  trzeba być szaleńcem żeby w to co oni mówia wierzyć
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma