Nowy numer 44/2020 Archiwum

Gdzie można spotkać Jezusa?

Ekipa Holy Mary Team postanowiła zapytać warszawiaków o to, gdzie można spotkać Jezusa. Zobacz, jak zareagowali przechodnie.

W ramach akcji ewangelizacyjnej "Idźcie na cały świat" do sieci trafił kolejny filmik. Po świadectwie Ani Golędzinowskiej i Andrew Comiske’ go członkowie zespołu Holy Mary Team wyszli na ulice Warszawy z ukrytą kamerą. Pytali przechodniów o to, gdzie można spotkać Jezusa. Odpowiedzi są zaskakujące.

- Filmik pokazuje, że jest dużo do zrobienia. Mam nadzieję, że materiał zmobilizujemy katolików, do tego, by dzielili się swoją wiarą. I nie tylko we wspólnotach, ale szukali osób, które są daleko od Kościoła - mówi Piotr Chomicki, inicjator HMT.

Ewangelizacja pod hasłem "Idźcie na cały świat” jest kolejną akcją społeczności ewangelizacyjnej Holy Mary Team, która do głoszenia Jezusa Chrystusa wykorzystuje przede wszystkim nowe media poprzez video, muzykę i niekonwencjonalną grafikę. Holy Mary Team jest Drużyną Maryi - świecką wspólnotą młodych ludzi, powołaną do ewangelizacji w internecie.

Gdzie można spotkać Jezusa?
Holy Mary Team

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama