Nowy numer 33/2018 Archiwum

Budżet partycypacyjny - jak głosowaliśmy?

Wiceprezydent Warszawy Jarosław Jóźwiak zaprasza mieszkańców na ogłoszenie zwycięskich projektów.

W drugiej edycji budżetu partycypacyjnego mieszkańcy Warszawy mieli do rozdysponowania ponad 51 mln zł. Mogli wybierać spośród 1464 projektów dotyczących 18 dzielnic Warszawy. Głosowanie zakończyło się o północy 26 czerwca. Zwyciężą i będą realizowane te projekty, które w głosowaniu zdobyły największą liczbę głosów.

O tym, ile osób wzięło udział w tegorocznym głosowaniu oraz przede wszystkim, jakie projekty zdobyły największe uznanie głosujących, dowiemy się 8 lipca o godz. 18. Podczas spotkania z mieszkańcami na pl. Defilad, władze Warszawy ogłoszą zwycięskie projekty, które będą realizowane z budżetu partycypacyjnego w 2016 r. 

Transmisję spotkania można śledzić on-line na: www.twojbudzet.um.warszawa.pl/

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma