Nowy numer 4/2021 Archiwum

Ostatnie dni zapisów

Abp Henryk Hoser zaprasza na rekolekcje na Stadionie Narodowym.

Arcybiskup warszawsko-praski zwrócił się do swoich diecezjan, ale też do mieszkańców pozostałych diecezji z zaproszeniem na całodzienne rekolekcje, które 18 lipca na Stadionie Narodowym poprowadzi ugandyjski ksiądz i charyzmatyk o. John Bashobora. 

Nowa Ewangelizacja przynagla nas, by podejmować nowe inicjatywy mające na celu dotarcie ze Słowem Bożym i z łaską Bożą do jak największej liczby ludzi. Trzeba wychodzić na ich poszukiwanie, trzeba docierać tam, gdzie zwykle nie docieramy. Wykorzystując okazję, że na terenie Diecezji Warszawsko-Praskiej stoi Stadion Narodowy, obiekt zarówno symboliczny, jak i ważny dla nas, Polaków, serdecznie zapraszam moich Diecezjan, wszystkich mieszkańców Warszawy, a także wszystkich Rodaków na kolejne rekolekcje JEZUS NA STADIONIE. „I przyszły do Niego wielkie tłumy” (Mt 15, 30) - napisał abp Hoser.

Warszawsko-praski ordynariusz szczególnie zaprosił na rekolekcje ludzi młodych, dla których mogę one być przygotowaniem do przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży. "Zgromadźmy się ponownie na obszernym Narodowym Stadionie, aby przez cały dzień trwać na modlitwie, słuchać Słowa Bożego, uwielbiać Jezusa i przyjmować Jego łaskę" - zaprosił arcybiskup.

Organizatorzy przedłużyli możliwość zgłoszenia na rekolekcje. Do 12 lipca można jeszcze zapisać się przez stronę www.JezusNaStadionie.pl. Od 5 do 12 lipca w parafii św. Jakuba, przy pl. Narutowicza w Warszawie, w kruchcie kościoła można nabyć wejściówki. Punkt czynny jest w następujących godzinach: pon. śr. pt.: 17.00-19.30, wt. czw.: 6.00-7.00, sob. ndz. 10.00-15.00.

Biuro Rekolekcyjne czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-18 pod numerem tel. 726 222 192 i mailem: zapisy@jezusnastadionie.pl, www.jezusnastadionie.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama