Nowy numer 42/2019 Archiwum

Ostatnie dni zapisów

Abp Henryk Hoser zaprasza na rekolekcje na Stadionie Narodowym.

Arcybiskup warszawsko-praski zwrócił się do swoich diecezjan, ale też do mieszkańców pozostałych diecezji z zaproszeniem na całodzienne rekolekcje, które 18 lipca na Stadionie Narodowym poprowadzi ugandyjski ksiądz i charyzmatyk o. John Bashobora. 

Nowa Ewangelizacja przynagla nas, by podejmować nowe inicjatywy mające na celu dotarcie ze Słowem Bożym i z łaską Bożą do jak największej liczby ludzi. Trzeba wychodzić na ich poszukiwanie, trzeba docierać tam, gdzie zwykle nie docieramy. Wykorzystując okazję, że na terenie Diecezji Warszawsko-Praskiej stoi Stadion Narodowy, obiekt zarówno symboliczny, jak i ważny dla nas, Polaków, serdecznie zapraszam moich Diecezjan, wszystkich mieszkańców Warszawy, a także wszystkich Rodaków na kolejne rekolekcje JEZUS NA STADIONIE. „I przyszły do Niego wielkie tłumy” (Mt 15, 30) - napisał abp Hoser.

Warszawsko-praski ordynariusz szczególnie zaprosił na rekolekcje ludzi młodych, dla których mogę one być przygotowaniem do przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży. "Zgromadźmy się ponownie na obszernym Narodowym Stadionie, aby przez cały dzień trwać na modlitwie, słuchać Słowa Bożego, uwielbiać Jezusa i przyjmować Jego łaskę" - zaprosił arcybiskup.

Organizatorzy przedłużyli możliwość zgłoszenia na rekolekcje. Do 12 lipca można jeszcze zapisać się przez stronę www.JezusNaStadionie.pl. Od 5 do 12 lipca w parafii św. Jakuba, przy pl. Narutowicza w Warszawie, w kruchcie kościoła można nabyć wejściówki. Punkt czynny jest w następujących godzinach: pon. śr. pt.: 17.00-19.30, wt. czw.: 6.00-7.00, sob. ndz. 10.00-15.00.

Biuro Rekolekcyjne czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-18 pod numerem tel. 726 222 192 i mailem: zapisy@jezusnastadionie.pl, www.jezusnastadionie.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

  • MałaDroga
    08.07.2015 16:20
    W tym roku wybieram się tam pierwszy raz. Do zobaczenia siostry i bracia! :)
    doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL