Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Stadion Narodowy zmienia nazwę

PGE Polska Grupa Energetyczna została partnerem tytularnym Stadionu Narodowego. Najnowocześniejsza arena w Polsce od teraz nosi nazwę PGE Narodowy.

Umowę pomiędzy operatorem stadionu - spółką PL.2012+ a PGE Polską Grupą Energetyczną podpisano na pięć lat z możliwością przedłużenia. - W ciągu trzech lat Stadion Narodowy trafił do piątki najlepiej zarządzanych stadionów w Europie. Razem z PGE wykorzystamy wszystkie atuty naszych marek, tworząc zupełnie nową jakość - PGE Narodowy. Nie ma drugiego obiektu, który byłby w stanie wygenerować tak dużo pozytywnej energii. To wszystko sprawia, że jest to partnerstwo zwycięskie dla obu stron i modelowa umowa naming rights - mówił Tomasz Półgrabski, prezes spółki PL.2012+.

Od 2014 roku Stadion Narodowy to samofinansujące się przedsiębiorstwo, w ciągu trzech i pół roku odwiedziło go ok. 4 mln gości biorących udział w blisko 700 wydarzeniach sportowych, rozrywkowych, biznesowych oraz kulturalnych.

PGE Polska Grupa Energetyczna to największe przedsiębiorstwo sektora elektroenergetycznego w Polsce. 40 proc. prądu płynącego z gniazdek polskich domów i przedsiębiorstw wyprodukowały elektrownie z Grupy PGE. 
 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma