Nowy numer 21/2018 Archiwum

Matka Boża z drzewa wiśni

Bp Michał Janocha poświęcił odnowioną kaplicę Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży w sanktuarium na Siekierkach. Nowy wystrój kaplicy to dar jubileuszowy parafian z okazji 70. rocznicy objawień Pana Jezusa i Matki Bożej w tym miejscu. W uroczystości wzięła udział Władysława Papis, która doświadczała tych objawień w latach 1943-1949.

Kaplica z obrazem Matki Bożej malowanym przez Marię Wollenberg-Kluzę według przekazu z okresu objawień   Kaplica z obrazem Matki Bożej malowanym przez Marię Wollenberg-Kluzę według przekazu z okresu objawień Tomasz Gołąb /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma