Nowy numer 28/2018 Archiwum

Święty z Żoliborza?

Uroczyste zakończenie procesu ws. domniemanego cudu za wstawiennictwem bł. Jerzego Popiełuszki w podparyskiej diecezji Creteil. Specjalna komisja badała sprawę uleczenia śmiertelnie chorego na białaczkę mężczyzny. Zakończył się więc pierwszy konieczny etap do uznania bł. ks. Popiełuszki świętym. Ale to nie koniec całego procesu kanonizacyjnego. Wielostopniowe badanie tego cudu rozpocznie się teraz w Kongregacji ds Świętych.

Uznanie cudu za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki otwiera drogę do kanonizacji   Uznanie cudu za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki otwiera drogę do kanonizacji Tomasz Gołąb /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma