Nowy numer 33/2018 Archiwum

Cięli równo i rąbali

Pokaz umiejętności drwali odbył się przed Pałacem Kultury i Nauki. To przedsmak Mistrzostw Świata STIHL TIMBERSPORTS® 2015, które odbędą się w listopadzie w Poznaniu. To seria zawodów w cięciu i rąbaniu drewna z użyciem pilarki łańcuchowej, siekiery i piły ręcznej. Zawody narodziły się w Australii. W 2001 r. trafiły do Europy, a w 2003 r. do Polski. W naszym kraju zawody organizowane są wspólnie z Ochotniczymi Strażami Pożarnymi, a zawodnicy są czynnymi członkami OSP.

Arkadiusz Drozdek, aktualny mistrz Polski w rąbaniu drewna   Arkadiusz Drozdek, aktualny mistrz Polski w rąbaniu drewna Tomasz Gołąb /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma