Nowy numer 24/2018 Archiwum

Różaniec - start!

Ojcowie dominikanie zapraszają na VI Warszawski Dzień Modlitwy Różańcowej.

Dzień Modlitwy Różańcowej, obchodzony po raz szósty u ojców dominikanów na Służewiu (ul. Dominikańska 2), rozpocznie się 2 października o godz. 19 debatą pt. „Jak modlić się w małżeństwie i z dziećmi?”.

3 października modlitewny maraton rozpoczną o godz. 10 dzieci (tajemnice radosne). Po nich, o godz. 11 tajemnice światło będą odmawiać wspólnoty Żywego Różańca. W samo południe sprawowana będzie Eucharystia, po której modlitwę różańcową podejmą chorzy i niepełnosprawni (tajemnice bolesne).  O 17.30 odmówieniem tajemnic chwalebnych rozpocznie się doba różańcowa. O 19.30 zostanie odprawiona Msza św., a po niej wieczorne uwielbienie z Maryją (dla rodzin, małżonków, narzeczonych i osób szukających swej drogi życiowej). Po wspólnym  z ojcami dominikanami odśpiewaniu akatystu (hymnu ku czci Matki Bożej) o godz. 22 rozpocznie się całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy MB Różańcowej.

4 października o 6.30 zabrzmią Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Tego dnia w służewskim kościele na wszystkich Mszach św. głoszone będą kazania o modlitwie różańcowej. Po Mszy św. o 18.30 odbędzie się procesja różańcowa w blasku ognisk i zakończenie doby różańcowej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma