Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Siostry na kursie tańca!

Wystarczą wygodne buty i odrobina odwagi.

Na trzydniowe warsztaty tańca religijnego zapraszają warszawskie Siostry od Aniołów. Propozycja jest skierowana do sióstr zakonnych. Uczestniczki będą się uczyć m.in. tańców hebrajskich, integracyjnych, religijnych. Jak zapewniają organizatorki, nie trzeba mieć doświadczenia tanecznego – wystarczy otwartość i chęć zaangażowania się w tę formę modlitwy.

Warsztaty odbędą się od 27 do 29 listopada (piątek w godz. 17-20; sobota w godz. 9-13 i 15-20; niedziela w godz. 9.30-13) w siedzibie poradni Angelos przy ul. Pszczyńskiej 66 w Warszawie. Organizatorki nie zapewniają noclegu ani wyżywienia, do dyspozycji uczestników będą kawa, herbata i ciastka.

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 listopada poprzez formularz rejestracyjny na stronie poradni Angelos.

Poradnia powstała w roku 1999. Jest niewielkim, kameralnym ośrodkiem, prowadzonym przez siostry ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów. Mogą w niej znaleźć pomoc psychologiczną osoby poświęcone Bogu, które doświadczają różnego rodzaju trudności osobistych i społecznych.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma