Nowy numer 21/2018 Archiwum

Studentom na dobry start

Przyjdź na rekolekcje, poznaj duszpasterstwa akademickie.

W dwóch akademickich kościołach Warszawy zaczęły się rekolekcje na początek roku akademickiego, skierowane głownie do studentów pierwszego roku studiów, dopiero rozpoczynających naukę w stolicy. Ojcowie dominikanie z ul. Freta 10 zapraszają na rekolekcje „Mniej więcej”, które poprowadzą duszpasterze akademiccy: o. Łukasz Kubiak i o. Norbert Kuczko. 12 i 13 października o 19.30 zostanie odprawiona Msza św., a po niej będzie można wysłuchać nauki rekolekcyjnej.

Wieczorną Mszą św. 11 października w kościele akademickim św. Anny na Krakowskim Przedmieściu kard. Kazimierz Nycz zainaugurował nowy rok nauki dla stołecznych studentów. Nauki rekolekcyjne na niedzielnych Mszach św. prowadził ks. Maciej Krulak, duszpasterz z Kalisza związany z Ruchem Światło-Życie.

Od poniedziałku do środy uczestnicy rekolekcji spotykają się na Mszy św. o 18.30, po której będzie konferencja. Na zakończenie cyklu, w środę planowana jest krótka prezentacja wspólnot działających przy kościele akademickim oraz wieczór uwielbienia połączony ze spowiedzią (modlitwa potrwa do północy).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma