Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Autobusy wróciły na Krakowskie

Koniec remontu nawierzchni na Krakowskim Przedmieściu. Dziś rano ulica została otwarta dla ruchu. Na swoje podstawowe trasy wróciło dziewięć linii autobusowych.

W niedzielę Zarząd Dróg Miejskich poinformował, że zostały zakończone prace związane z punktowym wzmocnieniem podbudowy jezdni. Ruch kołowy został "puszczony” w poniedziałek o godz. 4 rano.

Dla pasażerów komunikacji miejskiej oznacza to powrót na podstawowe trasy dziewięciu linii autobusowych: 116, 128, 175, 178, 180, 222, 503, 518 oraz N44.

Krakowskie Przedmieście było wyłączone z ruchu przez 10 dni. Prace na reprezentacyjnej ulicy stolicy miały na celu przywrócenie estetycznego wyglądu zapadniętej nawierzchni.

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma