Nowy numer 43/2020 Archiwum

Jezus na Stadionie - ciąg dalszy

Organizatorzy rekolekcji zapraszają na kolejny wieczór chwały.

Wszystkich uczestników lipcowych rekolekcji na Stadionie Narodowym, które poprowadził charyzmatyczny kapłan katolicki z Ugandy o. John Baptist Bashobora, organizatorzy zapraszają na kontynuację wspólnej modlitwy. Pierwsze po rekolekcjach spotkanie w katedrze św. Floriana na Pradze odbyło się we wrześniu. Na 25 października zaplanowano kolejne.
"Spotkajmy się i módlmy tak, jak na stadionie w lipcu - niech to doświadczenie wspólnego wielbienia Pana i wzrastania w Jego łasce trwa a nas" - piszą organizatorzy. 
Spotkanie w praskiej katedrze rozpocznie się konferencją o godz. 19. Po niej, o 20.00 rozpocznie się Msza św. Po Eucharystii nastąpi wieczór uwielbienia, podczas którego w modlitwie, śpiewie, ale i w ciszy będzie można oddawać hołd Jezusowi w Najświętszym Sakramencie.

Pierwsze rekolekcje na Stadionie Narodowym odbyły się 6 lipca 2013 r.i wzięło w nich udział prawie 60 tys. osób z całej Polski. W tym roku, 18 lipca na stadionie zgromadziło się 40 tys. uczestników i 500 księży. Spotkanie przebiegało pod hasłem: "Przychodzę aby dać ci życie w obfitości".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama