Nowy numer 33/2018 Archiwum

Gorączka (pierwszo)piątkowej nocy

Trwaj przy Jego Sercu aż do rana.

Już 6 listopada w kościele akademickim św. Anny na Krakowskim Przedmieściu, odbędzie się pierwsza w tym roku akademickim "Gorączka Piątkowej Nocy", czyli całonocne modlitewne czuwanie i spowiedź. Czuwania odbywają się w każdy pierwszy piątek miesiąca.

Po Mszy św. o 18.30 wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zainicjuje modlitwę w intencji rozeznania powołania. O godzinie 21 rozpocznie się Msza św. w intencji wszystkich mieszkańców Warszawy. Po niej uczestnicy wraz z zespołem „Z Potrzeby Serc” będą adorować Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Po północy wszyscy zaproszeni są do cichej adoracji, która potrwa aż do Mszy św. porannej w sobotę. 

Przez całą noc będzie można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma