Nowy numer 28/2018 Archiwum

Będzie muzyczny hit?

Podczas Koncertu Premiery 2015 zespoły Albo i Nie, Arkadio, El Camino, x. Kuba Bartczak, New Day zaprezentują swoje najnowsze utwory. Posłuchaj już teraz.

Pięć najciekawszych utworów wybrało jury, teraz czas na głos słuchaczy. Podczas festiwalu Chrześcijańskie Granie, który odbędzie się 27 i 28 listopada w Dobrym Miejscu zespoły Albo i Nie, Arkadio, El Camino, x. Kuba Bartczak, New Day na żywo zaprezentują swoje najnowsze utwory. Wykonawca, który podczas Koncertu Premiery 2015 zdobędzie największe uznanie publiczności, otrzyma Złoty Krążek i statuetkę ufundowaną przez prezydenta Andrzeja Dudę.

Posłuchaj premierowych utworów:

Albo i Nie, "Piosenka Prostych Serc"

Albo i Nie - Piosenka prostych serc
Zespół Albo I Nie

Zespół Arkadio, "Jaram się każdą chwilą"

Arkadio - Jaram się każdą chwilą (feat. Kinga Kielich, prod. Sorry) OFFICIAL VIDEO
RTCK TV

El Camino "Zanim”

el camino - zanim
elcamino

X. Kuba Bartczak, "O tym co ma sens”

ks. Jakub Bartczak ft. Calu "O tym co ma sens" prod. Funk Monster
ks. Jakub Bartczak

New Day, "Pod prąd”

NEW DAY - POD PRĄD
NEW DAY

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma