Nowy numer 43/2020 Archiwum

Rekolekcje dla singli

"Szczęście niejedno ma imię" - pod takim hasłem 20-22 listopada w kościele Najświętszego Zbawiciela odbędą się rekolekcje dla młodych stanu wolnego powołanych do małżeństwa bądź rozeznających tę drogę.

Nauki rekolekcyjne na Mszach św. o 18.30 wygłosi ks. Stanisław Szlassa, duszpasterz singli, trener umiejętności społecznych, psychoterapeuta, prezes Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Kaznodzieja poruszy m.in. tematy: "Szczęście, wybory, konsekwencje”, "Szczęście, a natchnienia Ducha św. i wola Boża”, "Szczęście i odpowiedzialność”.

Po Mszach św. przewidziana jest praca w grupach i adoracja Najświętszego Sakramentu. Oprawę muzyczną zapewni zespół EPA - Ewangelizacyjny Projekt Artystyczny.

Organizatorem rekolekcji dla singli jest Przystań Rozwoju - inicjatywa spotkań dla chrześcijan stanu wolnego. W każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 14 w parafii Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, ul. Wojciechowskiego 32 sprawowane są Msze św. w intencji singli, po nich organizowane są spotkania prowadzone przez ks. Stanisława Szlassę.

- Przystań to przestrzeń dla chrześcijan stanu wolnego powołanych do małżeństwa lub rozeznających tę drogę życia.  Naszym celem jest budowanie głębszych i pełniejszych relacji poprzez spotkanie - z Bogiem, ze sobą i z drugim człowiekiem - mówią o sobie organizatorzy. I zapraszają  również na adwentowy Tydzień Modlitw o Nowe Rodziny (29 listopada-5 grudnia) oraz na spotkania integracyjne w pierwszej kawiarence dla chrześcijan stanu wolnego na warszawskiej Starówce.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama