Nowy numer 28/2018 Archiwum

A. Duda: Nie ma zagrożenia dla Polski

Prezydent złożył kwiaty przed Ambasadą Francji i prosił o modlitwę za ofiary.

Przed godz. 15 u bram Ambasady Francji w Warszawie przy ul. Pięknej 1 kwiaty złożył prezydent Andrzej Duda. Wpisał się też do księgi kondolencyjnej. W krótkiej rozmowie z dziennikarzami uspokajał nastroje i mówił, że nie ma bezpośredniego zagrożenia dla Polski, a "sytuacja jest pod kontrolą".

- Jadę za chwilę na spotkanie z kierownictwem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, szefem Centrum Antyterrorystycznego, ale już otrzymałem informację, że sytuacja w naszym kraju jest całkowicie opanowana i nie ma zagrożenia w Polsce. Proszę o zachowanie spokoju. Wszystko jest realizowane, pod kontrolą, ale ogromnie proszę o łączność duchową z rodzinami ofiar. Tych, którzy mogą i którzy chcą, proszę o modlitwę za tych, którzy zginęli, i za ich rodziny, o to, żeby mieli siły przetrwać ten trudny czas.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma