Nowy numer 33/2018 Archiwum

Kard. Nycz prosi o modlitwę za ofiary zamachów

Metropolita warszawski przesłał list kondolencyjny do arcybiskupa Paryża.

Metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz przesłał na ręce arcybiskupa Paryża kard. André Vingt-Trois list kondolencyjny, w którym wyraził głęboką solidarność z rodzinami ofiar wczorajszych zamachów w Paryżu oraz zapewnił o modlitwie za wszystkich tragicznie zmarłych.

„W chwilach bólu i poczucia zagrożenia łączymy się w myślach i w modlitwie z rodzinami ofiar i wyrażamy naszą głęboką solidarność ze wszystkimi, którzy dążą do pokoju i sprawiedliwości na świecie. Proszę, przyjmijcie naszą modlitwę za wszystkich tragicznie zmarłych. Niech Boże miłosierdzie pomoże nam znaleźć pokojowe rozwiązanie trudności, które wstrząsają naszym kontynentem” – napisał kard. Kazimierz Nycz.

Metropolita warszawski zaprosił wszystkich mieszkańców archidiecezji do modlitwy za ofiary zamachów w Paryżu, do solidarności z rodzinami ofiar i mieszkańcami Paryża oraz do modlitwy o pokój.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma