Nowy numer 33/2018 Archiwum

Zobacz także

 • Ada
  09.12.2015 15:32
  Czy ten wszechmogący "Przyjaciel" był kiedyś na oddziale onkologii dla dzieci np. w Prokocimiu? Wątpię, bo gdyby był to musiałby wszystkie te dzieciaki uleczyć. Ale moze nie był, nie ma czasu bo wysłuchuje wszystkich tych modłów słanych dzień w dzień, tak bardzo potrzebnych jemu i ludziom.
  doceń 1
 • Mama4
  09.12.2015 18:22
  Nie wiem jak to jest że jedni są wysłuchani inni nie. Ja w momencie kiedy już przestałam wierzyć w cud, zostałam obdarzona Błogosławieństwem. Między 5- 9 miesiącem ciąży, co tydzień ten sam wyrok: "Prawdopodobnie ciąża nieprawidłowa, nie widać echa płodu". Dla nie zorientowanych serce widoczne jest na usg od 5 tygodnia. Sama uwierzyłam w to co przez miesiąc, co tydzień powtarzał lekarz. W sercu bunt : "Dlaczego Bóg mi to znowu robi". Spowiedź, modlitwa razem z kapłanem o ... pogodzenie się z wolą Bożą. Namaszczenie chyba olejami św. Filipa. Pamiętam jak przez mgłę. Kolejna wizyta u lekarza, gdzie chciałam już tylko potwierdzić i pójść do szpitala, bo skoro ciąża nieprawidłowa. A tu lekarz "Serce bije lepiej niż moje własne" Najpiękniejsze słowa. Serce na teraz 15 miesięcy ;DDD
  doceń 3
 • ja
  09.12.2015 18:30
  "Ksywka" to może mało godnie, ale myślę, ze Duch Św, się nie obrazi :)
  Ja natomiast wiem, że PRZYPADEK to SAM PAN JEZUS PRZECHADZAJĄCY SIĘ WŚRÓD NAS INKOGNITO

  doceń 1
 • Małga 44
  09.12.2015 19:35
  Ten artykuł jak i zapewne cała książka muszą mieć wielką moc. Wnioskuję to po treści i tonie komentarzy. Zły zaatakował natychmiast.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma