Nowy numer 33/2018 Archiwum

Body dla malucha

Hanna Gronkiewicz-Waltz chce dać każdemu dziecku urodzonemu w stolicy body z napisem: "Jestem z Ciebie dumna".

Warszawa chce dać prezent każdemu dziecku, urodzonemu w stolicy: body z napisem "Jestem z Ciebie dumna". O inicjatywie poinformowała Hanna Gronkiewicz-Waltz na Twitterze. "Od 1 stycznia 2016 r. wszystkie dzieci urodzone w Warszawie otrzymają pamiątkowe body od Prezydent Miasta" - napisała.

A na FB uzupełniła: "Chcemy docenić każdą nową Warszawiankę oraz każdego nowego Warszawiaka, bo to oni będą budować to miasto za kilkanaście lat. Warszawa to miasto najlepsze do życia. Wydawanie śpioszków zbiegło się z raportem GUS-u. Mimo że przez najbliższe 35 lat w niemal wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce spadnie liczba mieszkańców, w Warszawie będzie nadal będzie wzrost" - napisała na Facebooku prezydent stolicy.

Ubranko ze stylizowaną na Syrenkę warszawską literą "s" ma otrzymać każda mama rejestrująca narodziny dziecka w Urzędzie Stanu Cywilnego. W 2014 r. w Warszawie urodziło się ok. 35 tys. dzieci.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma