GN 32/2018 Archiwum

Od teściowej najlepsza

Spośród nadesłanych na nasz bożonarodzeniowy konkurs zdjęć szopek wybraliśmy najlepsze. Wzięliśmy pod uwagę nie tylko walory wizualne, ale także historię, która wiąże się ze zdjęciem.

Spośród nadesłanych na nasz bożonarodzeniowy konkurs zdjęć szopek wybraliśmy najlepsze. Wzięliśmy pod uwagę nie tylko walory wizualne, ale także historię, która wiąże się ze zdjęciem.

Od parafian z Zaborowa otrzymaliśmy zdjęcie szopki w kościele św. Anny w Parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. W tle znajduje się bazylika w Casci, miejsca ważnego dla wspólnoty parafialnej, ponieważ w listopadzie przywieziono z niej relikwie św. Rity. Inna Czytelniczka sfotografowała szopkę w kościele Miłosierdzia Bożego i Św. Faustyny na Muranowie, ktoś inny szopki wykonane w Radecznicy w bazylice Objawień Św. Antoniego - jedną w kościele, drugą na zewnątrz.

  Tomasz Gołąb /Foto Gość Dostaliśmy też zdjęcie naszego Czytelnika, który uwiecznił na nim szopkę wykonaną przez swoją... teściową. I tę postanowiliśmy nagrodzić pierwszą nagrodą, czyli albumem „Świadkowie Tajemnicy”.

Druga nagroda - biografia św. Faustyny autorstwa Ewy Czaczkowskiej trafi do pani Agnieszki Szczubeł. Album Zbigniewa Siemaszki, legendarnego fotografa Warszawy otrzymuje z kolei pani Ewa Mielcarz.

Pozostałym uczestnikom roześlemy ścienne kalendarze „Gościa”. Za wszystkie prace konkursowe dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma