Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Antonina Krzysztoń na walentynki

Ze względu na duże zainteresowanie walentynkowym koncertem Antoniny Krzysztoń, organizatorzy uruchomili dodatkowy termin.

Koncert Antoniny Krzysztoń z zespołem z okazji św. Walentego odbędzie się 13 lutego, w wigilię liturgicznego wspomnienia patrona zakochanych o godz. 19 w Dobrym Miejscu. - Ze względu na duże zainteresowanie walentynkowym koncertem zaplanowanym pierwotnie na 14 lutego, wyznaczyliśmy dodatkowy termin dzień przed - mówi Marcin Królak z Dobrego Miejsca.

Koncert "Dziękuję za miłość” zarówno 13 i 14 lutego poświęcony będzie miłości w różnych jej wymiarach – do Boga, małżonka, przyjaciela, dziecka. Pieśniarka wykona znane oraz najnowsze utwory.

Bilety w cenie 45 zł można kupić na recepcji w Dobrym Miejscu przy ul. Dewajtis 3, wej. A codziennie w godz. 8-20, w sklepie Chrześcijańskie Granie (wej. B) oraz on-line >>.

Koncert Antoniny Krzysztoń to pierwsze muzyczne wydarzenie zorganizowane w Dobrym Miejscu z okazji wspomnienia św. Walentego. - Chcemy pokazać, że walentynki to nie tylko "plastikowe” święto zakochanych, ale święto z chrześcijańskim akcentem, bo we wspomnienie patrona zakochanych. Każdego roku w tym dniu organizujemy spotkania dla zakochanych, projekcje filmu, czy warsztaty dla par - mówi Marcin Królak.

Antonina Krzysztoń na scenie Dobrego Miejsca wystąpi po raz ósmy, pierwszy raz pojawiła się na Dzień Kobiet 8 marca w 2009 r.

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma